Металеві відливи і відкоси необхідні для захисту елементів будівлі
від руйнування під впливом води, що випала у вигляді атмосферних опадів і стікає з верхніх елементів будівлі на нижні. Відкоси встановлюються на виступаючі частини цоколя, підвіконня і фундамент, а також на виступаючі елементи фасаду. Ми виробляємо відливи і відкоси будь-якої конфігурації за Вашим бажанням.

1261407001_61261407001_6

 

 

 

 

 

Для виробництва, ми як правило, використовується метал з полімерним покриттям товщиною 0,5 мм. Готові вироби покриваються спеціальною плівкою (ламінується). При необхідності ми виробляємо порошкове фарбування по каталогу RAL. За бажанням замовника можемо виготовляти відливи з інших матеріалів, таких як: латунь, нержавіюча сталь, мідь, алюміній товщиною до 3 мм, будь-якої довжини до 3100мм.

Вся продукція виробляється на високоточному обладнанні з ЧПУ (виробництва Німеччини) що забезпечує точність, і швидкість виготовлення продукції.

Термін виготовлення – від 1 дня.

При необхідності здійснюємо доставку.

Особливості виробництва віконних відливів

Віконні відливи призначені для захисту від руйнівної дії води на стіни будівлі. Вони встановлюються так, щоб закрити щілину між матеріалом фасаду і капітальною стіною. Колір покриття можна вибрати будь-який, але зазвичай їх роблять білими. Це підкреслює контур віконного прорізу. Виробництво ведеться з урахуванням розмірів зовнішніх віконних відкосів, і відповідно до їх кольору.

Довжина і ширина виробів для кожного випадку беруться за місцем, тобто з урахуванням розмірів зовнішніх віконних відкосів, а також елементів зовнішньої обробки фасаду. Навіть на різних вікнах одного і того ж будівлі ширина може бути різною. Тому виміри варто робити вже після закінчення обшивки фасаду.

Виготовлення цокольних відливів

Відплив цокольний встановлюється поверх цоколя для захисту фундаменту від руйнівного впливу води.

Виробництво виконується індивідуально для кожного будинку. Є і типові вироби, які встановлюються в процесі будівництва типових будинків. В індивідуальному будівництві розміри залежать від того, чим облицьований цоколь і яка обробка біля стін будівлі. Після установки обрешітки під обшивку стін і цоколя можна розрахувати ширину цокольного відливу. Відкоси виготовляються з оцинкованої сталі з подальшим покриттям полімерним шаром. Наноситься полімерна забарвлення може бути різних кольорів, і може бути підібрана під колір покрівлі або під колір вікон. Найголовніше у виготовленні – правильно зробити виміри довжини і ширини цоколя.

Переваги оцинкованих відливів

Оцинкований віконний відлив мають деякі переваги, вигідно відрізняють його від відливів, виготовлених з інших матеріалів: вони не змінюють свого зовнішнього вигляду протягом довгого часу. Оцинкування для вікон не піддається руйнівному впливу зовнішнього середовища (перепадів температур, корозії, впливу опадів і ін.). Для виготовлення використовуються спеціальні операції з різання та згинання металу.

З приводу придбання нашої продукції звертайтеся за телефонами +38 (067) 350-52-37.