Добірні елементи від компанії “Термобуд -Каркас” для покрівлі та фасадів виготовляються з високоякісних матеріалів і мають оптимальну форму, що дозволяє ефективно протистояти різним атмосферних явищ, а також нагромадженню пилу, снігу або бруду.

Ми виробляємо добірні вироби покрівлі та фасадів з листового металу (сталь оцинкована, сталь оцинкована з полімерним покриттям, при необхідності – сталь нержавіюча, алюміній, мідь, латунь тощо. Метали товщиною до 3,00 мм) будь-якої конфігурації, довжини (до 3100мм).

2770106027700840

Виготовимо добірні елементи за Вашими ескізами для крівлі, під черепицю, сайдинг, на парапети покрівлі, парапети зборів, для сендвіч панелей, профнастилу, для влаштування вентильованих фасадів, фасадних панелей в котеджному будівництві (японські фасади).

При необхідності проводимо порошкове фарбування в кольори по каталогу RAL.

Використовуються сучасні гнучкі верстати з ЧПУ (Німеччина). Виробничі потужності дозволяють виготовляти продукції до 1000 м.кв. на добу.

Пропонуємо добірні елементи покрівлі будь-якої модифікації і складності за Вашими розмірами довжиною до 3100мм, наприклад:

Добірні елементи для фасадів

Не менш оригінальним дизайном володіють і такі добірні елементи, як ковпаки, призначені для накриття забірних стовпів. З їх допомогою Ваш паркан зможе не тільки захищати майно від вторгнення з боку вулиці небажаних гостей, але і відмінно підкреслювати смак самого власника. Доповнюється захист парканів крім ковпаків для стовпів також і спеціальними водовідливу і парапетами, які дозволяють захищати покриття від вицвітання, дозволу опадами і безпосереднього скупчення їх на верхній частині забору.

Всі запропоновані нашою компанією добірні елементи для покрівлі, навіть короба для труб, володіють відповідними сертифікатами якості на матеріал і гарантовано прослужать довгі роки.

Фасонні елементи для покрівлі

З метою захисту будинку в особливо схильних до осідань місцях, наприклад, на стику між панельними перекриттями або навколо двері, вікна, іншого форменого отвори, наша компанія готова запропонувати фасонні елементи, виконані з якісного металу. Крім цього, з їх допомогою здійснюється ефектне декорування стін, зовнішніх фасадів будинку і інших елементів, завдяки чому надається оригінальний і стильний вигляд всього будинку.

Такі фасонні елементи, як водостоки і снегоотводи, допоможуть захистити і Вас від попадання з дахів скупчилися там опадів. Особливо актуальним це є у випадку зимових снігопадів, коли на дахах збираються величезні, а в пору відлиги ще й небезпечно нестабільні, снігові маси.

Снігозатримувачі для покрівлі

Захист даху і самих мешканців будинку може ефективно виконуватися за допомогою наших надійних та якісних снегозадержателей. У разі, якщо елемнтов мають трубчасту конструкцію, то з їх допомогою можна організувати ефективне відведення снігу невеликими порціями. Це виглядає як сходження невеликий лавини по схилу покрівлі рівномірно і всього за один захід, не залишаючи небезпечних снігових мас.

Відмінним рішенням снегозадержатели для покрівлі стануть для приватних будинків, так як очищення території перед будинком після спонтанного спадання з дахів снігу може бути досить трудомістким і неприємним заняттям.

Особливості монтажу крапельника

В силу того, що в подкровельном просторі властиво збирання води після випадання опадів, то для ефективного її відведення необхідно використовувати спеціальний капельник, який здатний її вивести і направити до водостоку. Крім цього, з його допомогою можна не тільки виробляти відведення скупчилися водних мас і, таким чином, захищати матеріал підпокрівельного простору від руйнування, але і додати зовнішньому вигляду даху оригінального дизайну.

Правильний монтаж повинен проводитися з урахуванням необхідності заходу приблизно на 1,5 або навіть 2 см всередину жолоби. Це забезпечує надійність кріплення і захист від попадання вологи під дах в результаті розбризкування у водостоку. До крокви капельник повинен прикручувати щільно і надійно.

Ендова покрівля

Найпоширенішими елементами, якими видається ендова покрівля, є:

  • жолоб ендови;
  • кляммер, яким обладнується ендова покрівля – жолоб;
  • ущільнювач, призначений для жолоба ендови;

Такі елементи, як кляммер і жолоб, виробляються з покритого поліестеровою фарбою листового алюмінію. Матеріал ущільнювача з поліуретанової піни.

Такі добірні елементи, як флюгери на димоходи, відмінно справляються із захистом внутрішньої частини димоходу від попадання в нього всіляких опадів і сміття (падаючого листя, наприклад), що сприяє підвищенню стійкості самого димоходу від руйнування. Завдяки цьому добірних елементів покрівлі можна відмінно підкреслити оригінальність і індивідуальність стилю зовнішнього фасаду будинку, так як флюгарки на димоходи, які пропонує наша компанія, відрізняються не тільки хорошими фізико-хімічними властивостями, але і стильним дизайном.

З приводу придбання нашої продукції звертайтеся за телефонами +38 (067) 350-52-37.